Úvodní stránka » CARECENTRUM RUČNÍ MYTÍ AUT

Carecentrum - ruční mytí aut - auto myčka

MÁME OTEVŘENO V NOVÉM.

!! Po dobu mytí Vašeho vozu, zapujčení našeho vozu ZDARMA !!

 Auto k zapujceni

 

Profesionální mytí v Care centrum LiberecPROFESIONALITA
V naší provozovně se nemusíte obávat nešetrného zacházení s vaším dvou či čtyřkolovým miláčkem. Profesionálně školený personál je Vám k dispozici 12 hodin denně 7 dní v týdnu.
Šetrné ruční mytí v Care centrum LiberecŠETRNÉ RUČNÍ MYTÍ
Ruční mytí přináší nekompromisní ohleduplnost k Vašemu vozu, nemusíte se již obávat poškrábání laku, neúplného umytí a absence reklamace takové služby.
Profesionální autokosmetika SONAXAUTOKOSMETIKA
Váš vůz či motocykl se dočká té nejlepší péče s profesionální autokosmetikou SONAX, nepoužíváme žádné levné náhražky z Asie, ale jen plnohodnotné originály. Špičkovou autokosmetiku si samozřejmě můžete také zakoupit pro vlastní potřebu.
Profesionální mytí v Care centrum LiberecDOPLŇKOVÉ SLUŽBY
V Care centru Liberec najdete kromě špičkové péče o Váš vůz či motocykl také péči o Vás. Během čekání na Váš vůz můžete navštívit více než 40 obchodů v centru Forum nebo se u nás občerstvit dobrou kávou či chlazenými nápoji.
Profesionální mytí v Care centrum LiberecVŽDY NĚCO NAVÍC
Vždy Vám nabídneme něco navíc než konkurence, v síti našich partnerů v obchodním centru Forum můžete k některým programům získat další dárky. Co třeba láhev dobrého vína zdarma?
Profesionální mytí v Care centrum LiberecNABÍDKA PRO FIRMY
Nabízíme komplexní péči o autoparky firem, autoprodejců či autobazarů včetně revitalizace laků, obnovy silně poškozených interiérů nebo individuální péči o manažerské vozy.